Gizlilik Politikamız ve Teslim Şartlarımız

Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş., ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş. sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

 

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek 

 

. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek 

 

. Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

 

Kişisel bilgilere sadece yetkili Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş. personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.  Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş., kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş. tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

 

Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş. , sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Devnokta İlaç Teknoloji Elektronik Ticaret A.Ş.'nin, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 

 

TESLİM VE İADE ŞARTLARI

Teslimler :

1) Siparişleriniz , işleme alındıktan sonra en geç 2 iş günü içinde tarafınıza teslim edilir. (Kargo firmasından kaynaklanan, bazı istisnai uzak bölgeler için oluşan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir)

2) Siparişleriniz, kredi kartıyla ödeme yaptıktan ve banka onayı alındıktan sonra saat 17.00'ye kadar aynı gün, 17.00'den sonra ise ertesi iş günü (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi, bayram ve resmi tatillerde ise ilk iş gününde kargoya teslim edilir.

3) Siparişlerinizin gönderileceği kargo şirketi firmamız tarafından seçilecektir.

4) Siparişlerinizde olası gecikme yada adreste bulunamama durumuna karşı açık adres ve kart sahibine ait bir sabit veya cep telefon numarası belirtilmesi gereklidir.

5) Siparişlerinizin bedeli TL olarak ödenecektir.

6) Firmamız, sitede görülen ürün görsellerini, ürün çeşitlerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

İadeler:

1)      Müşterilerimiz istedikleri takdirde hiçbir sebep göstermeksizin aldıkları ürünü, firmamızdan alınan teyit ve kargo firması belirlenmesinden sonra ücret ödemeden iade edebilirler. Başka bir firma ile gönderim tercih edildiğinde karşı ödemeli gönderim kabul edilmeyecek ve kargo ücreti müşterimize ait olacaktır.

2)      Ürünün kargoda kaybolması, zarar görmesi veya teslim edilememesi durumunda müşterimizin tarafımıza ulaşmasıyla takip eden 2 iş günü içinde (hafta sonu, resmi tatil ve bayramlar hariç) tekrar gönderim sorumluluğu firmamıza aittir.

3)      Müşterimiz kendisine gönderilen kargonun kontrolünden, ambalajların sağlamlığından, ürünün kontrolünden sorumludur. Zarar görmüş ürünlerin teslim alınmaması gerekir.

4)      Ürün teslim alındıktan sonra en geç 7 (yedi)iş günü içinde iade kabul edilir. İade edilmeden önce firmamızın telefon, mail, faks ya da www.devnokta.com.tr üzerinden iletişim formuyla haberdar edilmiş olması gerekmektedir. Onay alınmadan başlatılan iade sürecinin tüm sorumluluğu ve kargo ücreti Alıcı’ ya aittir.

5)      İade edilmek istenen ürünün ambalajı, varsa güvenlik bandı, kapak ve etiket kısmının zarar görmemiş ve tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekir.

6)      İade edilen ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşul denetimi yapılır. Banka yoluyla yapılan ödemelerin geri ödenmesi en geç 5 işgünü içinde tarafınıza yapılır. Ödeme kredi kartı ile yapılmışsa ürün iade bedeli, firmamızdan bağımsız olarak bankanız tarafından 2-6 hafta içinde yapılmaktadır. 

Krinol Takviye Edici Gıda © 2023
Tasarım ve Uygulama DevNokta